שיפוץ דלתות ישנות

דלת חדשה עם מנעול איכותי

מנעולנים רבים ברחבי הארץ פועלים ימים כלילות כדי לסייע ללקוחות רבים שצריכים אותם. הבעיות יכולות להיות בעיות חירום שמצריכות טיפול מיידי או טיפול שגרתי כמו למשל התקנת צילינדרים לדלתות, התקנת מנעולים חדשים בדלתות ישנות וכמובן שיפוץ דלתות ישנות במידת הצורך. מנעולנים רבים פועלים רוב חייהם בפעולות שגרתיות וחלק אפילו ניתן למצוא בחנויות מנעולים או חנות כלי עבודה וביקור של מנעול בבית שלכם יכול לשפר משמעותית את איכות חייכם. מומלץ לקרוא למנעולן לבדיקה שגרתית לפחות אחת לשנה ואם יש לכם דלת ישנה שנראה לכם שכבר לא תיפתח, יכול להיות שמנעולן יגרום לכם לחשוב אחרת.

שיפוץ דלתות ישנות

שיפוץ דלתות ישנות על ידי מנעולן

  • לסבים וסבתות רבים במדינת ישראל כולה יש דלתות בבית שלא נפתחות. זה לא שסבא וסבתא הורסים את המנעולים אלא בדרך כלל מדובר בבניינים ישנים מאוד שיש בהם דלתות מאוד ישנות שכבר נתקעו בגלל החלוף שנים רבות. הצטברות של חלודה במנעול עצמו יכולה להיות בעיה חמורה ביותר אך זה לא אומר שכל הדלת הרוסה. כל מה שנדרש זה ביקור של מנעולן שישפץ את הדלת וירכיב לה מנעול חדש ובטיחותי.
  • מנעולן יכול לפתוח כל צילינדר וכל מנעול בעייתי. יש מנעולים רבים שחורקים בעת הפתיחה או שקשה מאוד לפתוח אותם ורק השקעת מאמץ מעבר לרגיל פותחת אותם. מצבים כאלו יכולים להיות מסוכנים כיוון שבסופו של דבר המפתח יישבר בתוך המנעול ויחייב אתכם לקרוא למנעולן, כאשר מקרה כזה יכול לקרות גם באמצע הלילה. מנעולן יודע כיצד לשמן את הצירים ואת המנעולים היטב כדי שיהיו עמידים לאורך שנים רבות והוא יכול להחזיר את הדלת לקדמותה.

התקנת מנעולים חדשניים לדלתות ישנות

רכישת דלת חדשה יכול להיות יקרה מאוד ואנחנו מנסים להימנע ממנה במקרים רבים. שיפוץ דלתות ישנות היא פעלה הרבה יותר זולה והרבה יותר כדאי תלמי שרוצה לשמור על הדלת שלו בלי להחליף אותה ולגרור התקנה רועשת וארוכה. ישנם מנעולים חדשים ואיכותיים שניתנים לפתיחה גם באמצעות קוד וגם בצורה הרבה יותר בטיחותית והדלת שלכם יכולה להיות כמו חדשה אחרי שמנעולן יסדר לכם אותה מחדש.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *