שדרוג המטבח באמצעות קופסאות אחסון מעוצבות

הדור הבא של קופסאות אחסון מציג עיצוב מקורי ויוצא דופן. היתרון האסתטי של הקופסאות הללו הופך אותן לפתרון יעיל, משתלם ונוח עבור מטבחים ביתיים. בעוד בעבר נהוג היה להשתמש רק בארונות סגורים על מנת לאחסן חפצים וציוד במטבח, הרי שבעזרת הקופסאות המעוצבות ניתן לשנות את הפרידגמה. אלו קופסאות מקוריות ובטוחות המבטיחות שמירה על מזון יבש, כלים וחפצים נפוצים אחרים במטבחים.

קופסאות אחסון מעוצבות משדרגות את המטבח קודם כל בהיבט הפונקציונאלי. קל יותר להשתמש בקופסאות על מנת לאחסן ציוד או להוציא אותו, מאשר להכניס הכל אל תוך ארון סגור. הקופסאות מאפשרות מעקב אחר כמות המזון ואחר סוגי הכלים. אפשר לעצב את המטבח עם קופסאות קטנות או גדולות, ואפשר גם לבחור פתרונות אחסון מודולריים המקנים גמישות. מעבר לכך, הקופסאות פותחות את החלל ויוצרות מרחב מרשים ומטבח מודרני.

יש הרבה פתרונות אחסון המתאימים לשדרוג המטבח:

–          קופסאות פלסטיק בצבעים שונים

–          קופסאות פח לתה, קפה או סוכר

–          קופסאות אחסון רב פעמיות עם תא חלוקה ומחיצה נשלפת

–          קופסאות קרמיקה שניתן לחמם

–          קופסאות קטנות לאחסון שאריות של ירקות

קופסאות אחסון

הגדרות ושלבים חשובים בשדרוג המטבח

הדבר החשוב ביותר במהלך שדרוג המטבח הוא להגדיר את הצורך של המשתמשים. יש מטבחים בהם הדגש הוא על קופסאות נגישות עבור ילדים, לעומת מטבחים בהם המטרה המרכזית היא דווקא להרחיק את פתרונות האחסון מהישג ידם של העוללים הקטנים. לאחר מכן רצוי להגדיר גם את מסגרת התקציב, על מנת להבין אילו מפתרונות האחסון הם אכן הרלוונטיים ביותר. באופן כללי, אין צורך בהוצאה גדולה על מנת ליהנות מהיתרונות של קופסאות אחסון מעוצבות למטבח.

התייעצות עם מעצב פנים או איש מקצוע מתחום פתרונות המחסון יכולה לעזור בעת שיפוץ ושדרוג המטבח. בשלב הראשון כדאי לתאם פגישת ייעוץ במטבח של הלקוח, להציב את רשימת הדרישות למטבח וכן של השיש למטבח ולשמוע חוות דעת אובייקטיבית. בשלב השני ניתן להתרשם מקטלוג של פתרונות אחסון, ולהשוות בין קופסאות שונות. בשלב השלישי יש לאסוף מידות, להבין כיצד הקופסאות משתלבות בחלל, ולשתף גם את בני המשפחה המורחבת.

אסתטיקה ואיכות במטבח אחד

האסתטיקה המרשימה של קופסאות אחסון מעוצבות למטבח לא אמורה לבוא על חשבון האיכות. הקפידו לוודא שהקופסאות עומדות בכל תווי התקן. בדקו שנוח להשתמש בהן לאורך זמן, שהן מייצרות את הבידוד הרצוי, ושניתן לנצל אותן לצרכים שונים ומגוונים. האיכות של הקופסאות תקבע במידה רבה את שביעות הרצון שלכם מהמטבח.

במידה ויש לכם חלל מטבח קטן מהרגיל, עצבו את הקופסאות בליווי מדפים, וכך תוכלו לחסוך במקום. במילים אחרות, יש הרבה פתרונות יצירתיים עבור עיצוב מטבח עם קופסאות, ולכן כדאי לנצל אותם. חשבו על שדרוג המטבח ושפרו את איכות החיים בצורה משמעותית עם קופסאות ייחודיות.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *