רוצים ליהנות מהכנת האוכל? בררו כמה עולה שיפוץ מטבח

עולם השיפוצים הוא רחב לאין קץ. האמנם שיפוץ המטבח שלנו הוא מלאכה שתעלה לנו הרבה? או שבעצם אם נרצה לגלות כמה עולה שיפוץ מטבח, נבין שהשד הוא לא נורא כל כך? מי שינסה לקבל על כך מידע יתקל לא פעם בתשובות סותרות. בביצוע עבודות שיפוצים יש צורך לסקר את אצל מתחרים ואז אפשר להגיע לתובנות נכונות.יש שטוענים שאפשר לשפץ את המטבח באופן זול יחסית, ויש שטוענים ששיפוץ אמיתי, דורש השקעה כספית גבוהה יותר. התכנסנו כאן כדי להסביר לכם לא רק כמה עולה שיפוץ מטבח, אלא גם מה בדיוק אתם תוכלו לשפץ, בהתאם למסגרת התקציב שלכם, ומה יש לקחת בחשבון.

כל סוגי השיפוץ והעלויות שלהם

מידת השיפוץ

כמה עולה שיפוץ מטבח?

מה כולל השיפוץ?

שיפוץ בסיסי

8,000 – 18,000 ש"ח

זהו שיפוץ שבעיקרו בא לשנות את העיצוב של המטבח ולהפוך אותו למודרני יותר. אפשר להתחדש במספר מכשירי חשמל בסיסיים חשובים מאד כמו מקרר, מדיח, תנור, ועוד. עבודת צבע בסיסית, גוף תאורה חדש ואולי גם רכישת שולחן חדש תאפשר לכם לשמור על תקציב זה.

שיפוץ עמוק ללא החלפת תשתיות

20,000 – 60,000 ש"ח

זהו שיפוץ אשר בעצם בא להחליף כל דבר במטבח, למעט שינוי בתשתיות עצמן, וכן לא כולל שבירת קירות וכיו"ב. אולם כאן כבר מדובר על החלפת השיש, החלפת צבעים כוללת כולל צביעת הריהוט.

שיפוץ כולל

60,000 ש"ח ומעלה

לשיפוץ זה למעשה אין ממש גבול, כי הוא תלוי רק בכם. בשיפוץ זה כבר מדובר גם על החלפת תשתיות במטבח – חשמל, גז, מים, וכיו"ב. אפשר להרחיב אותו ולבנות ולשבור קירות, ומכאן העלויות עולות בהתאם, בתוספת לכל העבודות שפורטו בסעיפים הקודמים.

שיפוצים, שיפוצים - שטח המטבח

שיפוצים, שיפוצים – שטח המטבח

 אז כמה זה יעלה בסוף?

בעצם, כשאתם שואלים את עצמכם כמה עולה שיפוץ מטבח, עליכם פשוט לשאול מה רמת השיפוץ הנדרשת, ולפי זה לתכנן את התקציב שלכם. הדבר יאפשר לכם גם לבנות טבלה של התקציב שמתאים לכם אל מול כל השיפוצים הנדרשים, וכך לא לחרוג מהם.