פרזול לארונות נעליים

ארון נעליים הוא פתרון אחסון יעיל ונוח עם נוכחות בולטת. האופי של הארון מחייב גם התאמה של פרזול לריהוט ייעודי ובמאמר הבא נסביר על כך

ארונות נעליים נפוצים בדירות קטנות ובבתים גדולים. עד לפני מספר שנים נחשב ארון מן הסוג הזה לפריבילגיה יקרה, אך כיום מדובר על רהיט המהווה חלק בלתי נפרד מתחום עיצוב הפנים. הסיבה העיקרית לכך היא היעילות של הארון והיתרונות שלו: הוא עוזר לשמור על הסדר, מונע בלאי מנעליים ואידיאלי עבור חדרי שינה או ארונות. הארון מתפקד בתור רהיט עם נוכחות ואפשר להזמין אותו במידות מיוחדות לפי צרכי הלקוח.

פרזול לארונות בגדים

פרזול לארונות בגדים

כאשר בוחרים ארון נעליים כדאי לבדוק היטב את הידיות והכפתורים, המנעולים והסגרים, הצירים והמסילות ובמידת הצורך גם אביזרי הבטיחות. כדאי להחליט מראש איפה לשים את הארון ולהבטיח נגישות אופטימאלית.

מה השיקולים בייצור מוצרי פרזול לריהוט ייעודי?

ההתאמות העיקריות אותן יש לבצע בעת ייצור, הרכבה ובנייה של ארונות נעליים קשורות למוצרי פרזול. בניגוד לארונות אחרים, ארון נעליים מחייב התאמה מיוחדת תוך מענה על שלושה דגשים עיקריים:

א. עובי החומר – היתרון המרכזי של מוצרי פרזול לארונות נעליים הוא שימוש במתקנים מאסיביים. במתקנים אלו חומרי הגלם עבים ולכן מבטיחים עמידות גם למשקל של עשרות זוגות נעלים.

ב. סגרים – ארון נעליים צריך להיות סגור ואטום היטב. כדאי להתאים עבורו סגרים איכותיים ולברר על ההבדלים בין בריח אוטומטי לדלת ארון דו כנפית, לחצן סגירה הנסגר בטריקה ונפתח בלחיצה או סגר סיבובי שננעל ונפתח באמצעות סיבוב כפתור ייעודי.

ג. עיצוב – מוצרי מתכת לא צריכים לבוא על חשבון האסתטיקה של ארונות נעליים. היות ומדובר על ארון גדול עם נוכחות בחדרי שינה או חדרי ארונות, העיצוב הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. יש להתאים בין הצבע, הגודל והעיצוב של מוצרי המתכת לבין אופי ארון הנעליים והמידות שלו.

לסיכום, תהליך הייצור של מוצרי פרזול לריהוט ייעודי נשען על ידע של אנשי מקצוע והוא כולל התייחסות לעובי, לסוג הסגרים ולעיצוב. את הדוגמא הטובה ביותר ליתרונות של פרזול לריהוט ניתן למצוא בארונות נעליים בגדלים שונים.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *