פרגולות – הרהיט הטרנדי של החצר

 

הפרגולה היא מעין מבנה אשר תפקידו הוא בעצם לקשר בין פנים הבית לבין חלקו החיצוני בצורה ביא גם יעילה וגם אסתטית מן הסתם. השימושים השונים של הפרגולה הם בין השאר למטרות צל, יצירת פינה ישיבה נעימה, מבנה עבור צמחים מטפסים, יצירת סככה מעל ראש היושבים ועוד. למעשה, הפרגולה יכולה להיבנות בחצר, בגינה, בגג או במרפסת, והיא יוצרת מראה נעים ומיוחד ביותר לכל הדעות. הפרגולות הנפוצות כיום יכולות להיבנות מחומרי עץ או מאלומיניום, כאשר לכל אחד מן הסוגים השונים יש יתרונות וחסרונות כאלה ואחרים.

 

היתרונות של פרגולת אלומיניום על פרגולות עץ

אלו מכם אשר מעוניינים לרכוש פרגולות אלומיניום ודאי ישמחו לשמוע, כי למבנים אלו יש יתרונות רבים על פני פרגולות העץ, ואלו הם:

  • עמידות: רוב פרגולות העץ כאן בארץ נבנות מעץ אורן או מעץ אשוח, אשר אינם עמידים בטווח הרחוק בפני קרינת UV. בשנה הראשונה של רכישת הפרגולה היא נראית נפלא, אולם בהמשך, כל החלק אשר חשוף לשמש נצרב, וכאשר מגיע החורף, ואיתו הגשמים, העץ מעלה ריקבון על פי רוב. פרגולות אלומיניום עמידות לאורך זמן, וצבען נשמר לאורך שנים רבות.
  • תחזוקה: פרגולות מעץ מצריכות אחת לשנה שיוף יסודי וצביעה של העץ בכמה שכבות מגן. לעומת זאת פרגולות אשר עשויות אלומיניום אינן זקוקות לכל תחזוקה מיוחדת.
  • הכנה מוקדמת: התקנה של פרגולות עץ דורשת הכנות מוקדמות. במקרה של פרגולות אשר עשויות אלומיניום, יש צורך רק במדידות ובהרכבה.

 

יצירת סביבת ישיבה נעימה

פרגולות אלומיניום הן דרך מיוחדת ונפלאה ליהנות ממראה יוקרתי ביותר, מיוחד ומעניין בגינה שלכם, ומפינת ישיבה אשר מעניקה צל והגנה בפני השמש הקופחת. הפרגולות האלו משתלבות בקלות בחצר מעוצבת, וניתן לרכוש אותן במגוון רחב של צבעים ועיצובים, כך שתוכלו לבחור את המבנה המתאים לביתכם.

 

גם בגלל המחיר

לא רק שפרגולות אשר עשויות אלומיניום יוצרות גינה מיוחדת ומעוצבת, חומר הגלם שלהן זול במיוחד, ותהליך הייצור שלהן פשוט, מה שהופך אותן לזולות ופופולאריות ביותר.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *