עיצוב החלק החיצוני של הבית עם שמשיות

שמשיות הן פיתרון אסתטי, פונקציונאלי, נוח ונעים עבור עיצוב החלק העיצוב של הבית. השמשיה מתאימה למרפסת, לגינה, ואפילו לבעלי

שמשיות

שמשיות

עסקים אשר מעוניינים לגוון את הכניסה הבנאלית והרגילה. מבחינת מחירים נחשבת השמשיה לפתרון הצללה אטרקטיבי ומשתלם במיוחד. מעבר לכך, כיום ניתן לבחור בין סוגים רבים של שמשיות, וכך להתכתב עם אלמנטים אסתטיים בתוך הבית ומחוצה לו.

שמשיה עשויה בדרך כלל ממספר סוגים של חומרי גלם ולכל אחד מהם יתרונות אחרים:

א. שמשיה כחלק מסדרת ריהוט אלומיניום – בשמשיה הזו הדגש הוא על מראה מודרני, עיצוב בקווים נקיים ואיכות גבוהה. השמשיה מאלומיניום יכולה להגיע עם רגל צד או בקוטר רחב על מנת להבטיח יציבות מלאה. בחלק מהדגמים של השמשיה מאלומיניום ניתן להשתמש בצורה ניידת לצורך החלפת מקום בתוך הגינה, נשיאת השמשיה לים ועוד.

ב. שמשיה מעץ – המחירים של שמשיה מסורתית מעץ נמוכים משמעותית מאשר שמשיה מאלומיניום. יחד עם זאת, ניתן לבחור שמשיות מעץ מבלי לוותר על האיכות, וליהנות מהן לאורך שנים רבות. השמשיה מגיעה במידות רבות, ולקראת הקיץ ישנם מבצעים מיוחדים והטבות ספציפיות.

ג. שמשיה ממתכת – גם המתכת עושה קאמבק, וזוכה כיום להצלחה אדירה בתחום עיצוב חצרות, גינות ומרפסות. היתרון המרכזי של שמשיה ממתכת הוא העמידות, אשר אותה ניתן לנצל לצורך תליית אביזרי נוי נוספים.

ד. שמשיה מפלסטיק – זהו הפתרון המפורסם והמזוהה ביותר עם תחום ההצללה. ניתן לרכוש שמשיה מפלסטיק בטווח מחירים של עשרות עד מאות שקלים בלבד, לשים אותה על גבי בסיס ייעודי או להשתמש בה בצורה קבועה.

מתי כדאי לעצב את החלק החיצוני של הבית?

כל תקופה היא זמן טוב לעצב את החלק החיצוני של הבית, ולכן השמשיה נחשבת פיתרון יעיל כל כך. בניגוד לשיפוץ כללי הדורש תקציב גבוה, הוצאות כלכליות ולא מעט כאב ראש, באמצעות רכישה של שמשיה חדשה ניתן לספק לחצר מראה מהודר וחדש לחלוטין. ניתן להתייעץ עם מעצבי פנים לגבי סדרות שמשיה מאלומיניום, עץ, מתכת או פלסטיק, לערב גם את הילדים ובני המשפחה, ולנצל את ההזדמנות לרענון כללי של החצר.

השמשיה מתאימה לקיץ ולחורף, מתקפלת בהתאם לצרכי הלקוח, ושומרת על איכות חיים מרשימה. אין צורך להמתין על מנת לעצב את החלק החיצוני של הבית, ובעזרת ביקור במספר חנויות ניתן לרכוש שמשיות ייחודיות. כאשר הגינה שטופת שמש הופכת השמשיה לפיתרון חיוני, אך גם בתקופות אחרות היא שומרת על ערך אסתטי גבוה.

לא צריך להתלבט לפני שמחליטים איזה פתרון הצללה יספק לגינה את המראה המרשים ביותר: השקיעו במראה החיצוני של הבית שלכם, העלו את ערך הנכס, ותיהנו מצל לכל אורך השנה. בררו לגבי הסדרות החדשות של השמשיות, ובחרו במוצר שיענה על צרכי המשפחה בצורה מדויקת.

המידע מוגש באדיבות: חומרי בנין וגידור – משווקים גדרות רשת לעסקים ולפרטיים

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *