מרזבים מעוצבים למראה מושלם לבית

מי שגר בבית פרטי עם גג רעפים יודע את החשיבות של המראה החיצוני שלו. רבים מן האנשים בארץ אוהבים אתה המראה הכפרי שיש לבית עם רעפים, ואחד מן הדברים החשובים בהתקנת גגות רעפים הם המרזבים. מרזבים הם אביזרים מאד פרקטיים והם אלה שמנקזים את מי הגשמים בצורה מסודרת למקום אחד, ומונעים נזילת המים לכל רוחב הגג. גם בבתים עם גג שטוח יש צורך בהתקנת מרזבים על מנת לנקז את המים שלא יצטברו על הגג.

מה הם מרזבים מעוצבים

למרות שמרזבים הם בראש ובראשונה אביזרים פרקטיים, הרי שגם אותם, כמו ריהוט גן, ניתן להזמין כיום באופן אסתטי שיתאימו למראה הבית בצורה יפה ושישתלבו עם גינת הבית, ריהוט הגן וכדומה. מדובר במרזבים שניתן לבחור להם את הצבע והצורה וגם את צורת ההתקנה שלהם לאורך קיר הבית ולרוחב הגג.

מרזבים מעוצבים ניתן להזמין מחומרים שונים לרבות:

  • אלומיניום
  • נחושת
  • פלדה
  • פלסטיק

מרזבים אלה ניתן להזמין על פי סגנון הבנייה של הבית, וניתן להתאים אותם במדוייק לשיפוע הגג ולמיקום שלו. את המרזבים ניתן להזמין בצורות שונות כאלה ואחרות, לרבות עגולים מרובעים וכדומה, כדי שישתלבו בעיצוב הבית כאילו והיו ריהוט חיצוני מושלם.

מרזבים למראה בית מושלם

תחזוקת המרזבים

מעבר למראה הנפלא אשר מרזבים מעניקים לבית ומעבר לתפקיד החשוב, שהם ממלאים בניקוז מי הגשמים, יש לדעת לתחזק את המרזבים, כך שלא ייסתמו בדיוק בזמן שצריך אותם. לפני כל עונה של חורף מומלץ להזמין איש מקצוע, על מנת שיבדוק את המרזבים כדי לוודא שאין בהם סדקים או שברים, אשר החיבור שלהם לגג יציב ולא יתפרק בסופות ובגשמים של עונת החורף, וכדי לנקות אותם מכל הלכלוך אשר הצטבר בהם בעונת הקיץ לרבות עלים וענפים אשר יכולים גם לסתום את המרזב וגם לפגוע בו.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *