מזרונים לסובלים מבעיות גב

אנשים רבים סובלים מבעיות גב, והמצב מחריף כאשר ישנים. שינה על מזרון לא מתאים לאלה אשר סובלים מבעיות גב לא רק מציקה בעת השינה, אלא שהדבר עלול להחריף את בעיית הגב עוד יותר. על כן, חשוב מאד להקפיד על בחירה נכונה של מזרן בעת רכישת מזרונים לסובלים מבעיות גב.
כיום יש ליין מיוחד במינו של מזרונים אשר מיועדים לסובלים מבעיות גב, והוא מכונה -מזרונים אורטופדיים.

מזרונים אורטופדיים לסובלים מבעיות גב

מזרונים אורטופדיים הם מזרונים אשר מתוכננים לבעלי בעיות גב, וגם לאנשים אשר מעוניינים למנוע בעיות גב בעתיד, ובצדק רב, יש לומר. את המזרונים הללו ניתן לייצר באופן פרטני, כך שיתאימו במדוייק לאדם אשר סובל מבעיות גב. בעת תכנון של רכישת מזרן ניתן לבחור את האלמנטים הבאים:

• בחירה בין מגוון רחב של רמות מקושי וגדלים של מזרנים
• מבחר חומרים לרבות: ויסקו, לטקס, קפיצים וכיוצא באלה
• פתרונות מיוחדים לאנשים עם צרכים מיוחדים או לאנשים נכים
• אפשרות להתאמה אישית לכל אחד באופן נפרד

מזרונים אורטופדיים מעניקים לגב ולגוף כולו את התמיכה המקסימלית ביותר אשר לה הם זקוקים, והם מאפשרים לגוף מנוחה שלמה בעת השינה ללא כל עוררין. המזרן תומך בעמוד השדרה כנדרש, מונע לחצים עליו וממזער את כאבי הגב בצורה ניכרת.

בחירת המזרן הנכון

בחירת מזרונים לסובלים מבעיות גב צריכה להיעשות בקפדנות רבה ללא כל צל של ספק, ורק באולמות התצוגה של חברות המזרונים. יש להביא איתכם כרית כזו בה אתם משתמשים בעת השינה, ולשכב על המזרן לכמה דקות ארוכות על מנת להרגיש את איזורי התמיכה של המזרן בגוף. בחירה נכונה של מזרונים לסובלים מבעיות גב כוללת את בחירת דרגת הקושי של המזרן, את החומר ממנו עשוי המזרן ואת גודל המזרן. ויש המעדיפים לבחור שני מזרנים רגילים על פני מזרן זוגי כדי לאפשר לכל אחד מבני הזוג לבחור את המזרן המתאים לו ביותר.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *