כך תבחרו ברז איכותי למטבח

על תפקידו של הברז במטבח והשינוי שחל בו בשנים האחרונות

בעבר הלא רחוק לברזים למטבח היה שימוש פונקציונאלי בלבד של הזרמת מים חמים וקרים לטובת שטיפת כלים, ידיים ועוד. אך כיום, עיצוב המטבח השתנה, והסגנון הופך למודרני ולמתוחכם יותר, וכך גם עיצוב ברזי המטבח. בעוד שבעבר הברזים היו בעלי צורה סטנדרטית, עם קווים רגילים, היום ישנו מגוון רחב של ברזים בעיצובים שונים ויצירתיים. מעבר לכך, חשוב כי הברז במטבח יהיה איכותי ועמיד לאורך שנים רבות, ולכן מומלץ להקפיד לערוך בדיקה מעמיקה טרם בחירת הברז למטבח שלנו, תוך בחינת סוג חומרי הניקוי המתאימים, האחריות שמספקת החברה, הימצאותם של חלקי חילוף לברז שלנו, ועוד. נזכור כי מדובר בבחירה משמעותית מאוד, שכן אנו עושים שימוש יומיומי בברז שלנו לאורך שנים רבות.ברזים למטבח

 

מה חשוב לדעת על ברזים למטבח בטרם אנחנו בוחרים אותם, וכיצד נקבל החלטה נכונה?

  • התאמה – נרצה לוודא כי הברז מתאים לגודל של הכיור וכי יהיה לנו נוח להשתמש בו. כך לדוגמה לכיור עמוק יתאים ברז גבוה עם צינור נשלף. בנוסף, נרצה לבדוק האם העיצוב של הברז מתאים לסגנון העיצוב של המטבח. למטבח המעוצב בסגנון כפרי ניתן לבחור ברז בסגנון עתיק יותר, ואילו למטבח בסגנון מודרני רצוי להתאים ברז בעל גימור כרום מבריק.
  • חומרים ומחירים – ישנם דגמים רבים של ברזים למטבח בשוק, הן תוצרת הארץ והן תוצרת חוץ. במידה ואנו מעוניינים בברז במחיר זול יותר, ניתן לבחור בדגמים תוצרת הארץ אשר מציעים לנו ברזים במחיר של 260 ₪ ומעלה, וכן מבטיחים לנו שלא תימצא עופרת בברז. ניתן למצוא ברזים באלו במגוון רחב של עיצובים, לרבות המראה המתכתי המשדר יוקרה. מאידך, ברזים תוצרת חוץ הינם יקרים יותר, המגיעים בשלל עיצובים דגמים, כגון ברזי מתכת איטלקיים שמחירם לרוב עולה על 1000 ₪.
  • תו תקן ואחריות – חשוב לוודא כי הברז שאנו רוכשים מיוצר על-ידי חברה אמינה ואיכותית, אשר מוצריה עומדים בתו התקן הדרוש. בנוסף, יש לבחון את רמת השירות שהחברה מציעה בעזרת סקירת חוות דעת של לקוחות קודמים, וכן לוודא כי החברה מעניקה אחריות למוצריה לטווח ארוך של 5-10 שנים.
  • אופן זרימת המים – לפני בחירת הברז חשוב שנחליט באיזו זרימת מים אנו מעוניינים. אנו יכולים לבחור בברז שבו הזרימה חלשה או חזקה יותר, או ברז שבו נשלוט בעצמת הזרימה באופן מוחלט – בהתאם לצורך שלנו. בנוסף, ניתן לבחור בצורת הזרימה של הברז – מפל או מזרקה, ולכן חשוב שנחליט מראש מהן העדפותינו וכיצד אנו מעוניינים שהברז ישמש אותנו.

 

בחירת ברז איכותי הינה בחירה משמעותית לטווח ארוך

כאמור, בחירה איכותית של ברזים למטבח הינה בחירה חשובה מאוד, בייחוד כאשר מגוון האפשרויות הוא כה רחב. לכן, הבחירה שלנו צריכה להיעשות עם הרבה שיקול דעת, תוך בדיקה מעמיקה של כלל הגורמים החשובים לנו, כאשר בסופו של דבר נזכור לבחור את הברז שהכי מתאים לצרכים ולנוחות האישית שלנו.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *