כיצד ניתן לבחור מזרונים לבני נוער?

אם יש גיל שבו השינה היא באמת חשובה – הרי שזהו גיל ההתבגרות. למעשה, קשה לחשוב על עוד גיל, שבו חשוב כל כך שהשינה תהיה נינוחה. יש לזכור שבגיל ההתבגרות, גופם של הנערים והנערות גדל, מתפתח ומשתנה. הם עוברים שינויים הורמונליים משמעותיים, ולכן – הם נוטים לישון הרבה. אין זה מפתיע שבני הנוער ישנים שעות רבות וחשים לא פעם עייפות רבה – כשהגוף צורך כל כך הרבה אנרגיה, הוא גם מתעייף. לכן, חשוב מאד לבחור מזרונים עבור בני הנוער, שיהיו איכותיים במיוחד.

על מה מקפידים במזרונים?

● מזרון אורתופדי – מומלץ בחום לבחור במזרונים אורתופדיים עבור בני הנוער. יש לזכור שכאשר הגוף שלהם גדל ומתפתח, יש לספק לו את המשענת המתאימה עבור שעות השינה. המזרונים האורתופדיים, הם אלו שמאפשרים לגוף להתפתח בצורה הטובה ביותר.
● שקיעה – חשבו מאד לראות שהמזרונים שבוחרים הם איכותיים, ולא נוטים לשקוע אחרי זמן רב. למזרונים פחות איכותיים, יש נטייה לשקוע בעיקר באזורי האגן שמפעילים לחץ על המזרון. עבור בני נוער, הדבר אומר כאבי גב כבר בגיל צעיר – ולכן חשוב לבחור במזרונים איכותיים במיוחד.
● מזרון רך – ההמלצה הכללית היא לבחור דווקא במזרונים רכים עבור בני נוער, ולא במזרונים קשים. המזרונים הקשים מקשים על תחושת השינה, ובני הנוער מתקשים לנוח ולהירגע עליהם. עבור בני נוער שנמצאים במצב רוח תזזיתי כל היום – חשוב שהמזרון יהיה מפנק ויאפשר להם לנוח היטב.

ואיך אפשר לבצע את הבחירה?

בבואכם לבחור מזרונים לבני נוער, אל תשכחו לקחת אותם אתכם, ולתת להם להשמיע את דעתם. אחרי הכל – אתם אומנם משלמים על המזרון, אבל לא אתם תהיו אלה שישנים עליו כעת מספר שנים. לכן, חשוב מאד שבני הנוער יבדקו את המזרון, ישימו לב האם הוא נוח להם – וכך תוכלו לבחור את המזרון המתאים.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *