רהיטים פריקים

באדיבות הובלות המאה- הובלות בירושלים והסביבה

רהיטים פריקים למעברי דירה רבים

רבים הם האנשים אשר במסגרת תפקידם או בנסיבות אחרות צריכים לעבור ממקום למקום בטווח זמן קצר יחסית. סטודנטים אשר עוברים מן הבית אל המעונות או לדירות סטודנטים בקרבת מקום הלימודים, אנשי צבא אשר מחליפים תפקידים ובסיסים בטווח זמן קצר, אנשי היי טק אשר עושים רילוקיישן וחוזרים אחרי חצי שנה ועוד. מעבר דירה לעיתים קרובות עשוי להיות מתסכל מאוד, שכן יש לארוז ולפרק את הפריטים האישיים בכל פעם מחדש, להעביר מוצרי חשמל ורהיטים שונים, ולמקם אותם בכל פעם במקום אחר מטבע הדברים.

 

לפרק ולהרכיב בקלות

על מנת להקל על אלו אשר עוברים דירות על בסיס קבוע, החלו לייצר בשוק רהיטים פריקים, אשר ניתנים לפירוק ולהרכבה בקלות רבה. רהיטים אלו בנויים כך שניתן לפרק ולהרכיב אותם מספר רב של פעמים, ואין זה פוגם כלל וכלל באיכותם, או בצורת התפקוד שלהם. רהיטים פריקים הם פתרון מצוין בעבור אלו אשר חיים חיי ניידות, ומעוניינים להעביר את החפצים והרהיטים שלהם בצורה נוחה ובטוחה, מבלי לפגום בהם.

 

 

על מנת שאתם תוכלו ליהנות מן הקונספט של רהיטים פריקים, חשוב מאוד כי תדעו לבחור אותם בצורה נכונה. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירה בצורה טובה:

  • איכות: חשוב מאוד לבחור בחברה מוכרת ומומלצת, אשר מייצרת רהיטים פריקים באיכות. דווקא ברהיטים, אשר עוברים ממקום למקום על בסיס קבוע חשוב מאוד להקפיד באיכות הייצור.
  • עמידות: חשוב מאוד כי תבחרו ברהיטים אשר יהיו עמידים לאורך זמן רב, ויעמדו בכל הטלטלות והמעברים השונים אשר צפויים. עמידות בטווח הרחוק מושגת על ידי שימוש בחומרים איכותיים, ויצירה של מנגנוני פירוק והרכבה טובים.
  • מחיר: לבסוף, הקפידו לבצע סקר שוק בין הרהיטים השונים, ולבחור באלו אשר מתאימים ביותר לתקציב האישי שלכם.

 

רהיטים חכמים  

רהיטים פריקים הם הפתרון החכם והמושלם ביותר בעבור אלו מכם, אשר עוברים דירה על בסיס קבוע ומעוניינים לשמור על איכות הרהיטים שלהם בטווח הרחוק.

חשוב לדעת: אם הרהיטים התיישנו תמיד אפשר לבצע להם חידוש,

כדוגמת:

  • ספה שהריפוד שלה שקע, תמיד אפשר לפנות לרפד שמתמחה בספות כדי שירפד מחדש את מה ששקע.
  • ספה שהלכלוך לא יורד ממנה בשימוש עם חומרים ביתיים, תמיד ניתן לפנות לחברת ניקוי ספות מקצועית.
  • רהיטים שהתיישנו והתבלו ניתן להגיע איתם למצבעת רהיטים ולחדש אותם למצב חדש לגמרי.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *