וילונות חשמליים מהפך בעיצוב ונוחות בבית

לכולנו יש וילונות בבית אך כנראה שרובם יהיו הווילונות הישנים והידניים. בעוד הווילונות הללו הם הווילונות הנפוצים ביותר בימינו, רובם וילונות הזזה, בעוד כמה שנים המלכות תעבור לווילונות החשמליים שכבר משתלטים על בתים רבים בישראל.

לסלון שלכם מגיע יותר

אין ספק שוילון הוא אחד מהפריטים הבולטים ביותר בבית. כשאנו מביטים על הסלון או על חדר השינה אנו לא מייחסים חשיבות רבה לווילון אך למעשה אם תורידו אותו או תחליפו אותו, תגלו מהר מאוד שבסך הכול פיסת הבד הזו מוסיפה חלק משמעותי מעיצוב החלל. גם בסלון, גם בחדר הילדים ובכל מקום אחר, הווילונות יכולים להוסיף ערך מוסף משמעותי כדי להמשיך קו עיצוב קיים או כדי להוביל לשינוי המבוקש. וילונות חשמליים עשו שינוי ובשנים האחרונות יש יותר ויותר דגמים חשמליים שיכולים להיות גם וילונות הזזה וגם וילונות גלילה כך שהבחירה נשארת רחבה.

וילונות חשמליים: שינוי טכנולוגי קטן ומשמעותי

לא הרבה אנשים מבינים מדוע וילונות חשמליים יכולים להיות בחירה משמעותית עבור ביתם. כולנו מכירים את הווילון כפריט בבית שלא מהווה חשיבות רבה כל כך, הרי בסופו של דבר כל מה שהוא צריך לעשות זה להסתיר את השמש או לחשוף אותה. אמנם אי נוכחותו של מנוע חשמלי במערכת הווילונות לא תהיה חסרה באופן קריטי אך היא משדרגת משמעותית את הנוחות שלכם. במקום לקום כדי לסגור את הווילון או כדי לפתוח אותו, בלחיצת כפתור תוכלו לקבל את מבוקשכם. זה נראה הבדל קטן אך בתשלום נמוך מאוד עם טווח מחירים רחב בשוק הווילונות אין סיבה שלא תיהנו מכך.

מהפך בעיצוב ונוחות בבית

  • וילונות חשמליים מאפשרים עיצוב מיוחד בבית. הבית שלכם ייראה הרבה יותר מתוחכם וטכנולוגי כשהווילון הוא חלק ממנו. בסופו של דבר מדובר על מהפכה שקטה שרק התחילה בעשור האחרון לצבור תאוצה והיום היא חיה ובועטת מתמיד. נכון, זה בסך הכול וילון אך דמיינו לעצמכם את כמה הנוחות שלכם תשתפר משמעותית כשאתם יכולים בבת אחת לפתוח את כל הווילונות בבית.
  • גם אם יש לכם בית קטן ולא בית גדול עם חלונות רבים, אתם תוכלו ליהנות ממהפך בסלון. בלחיצת כפתור אחת אפשר לפתוח את כל הוילונות בדיוק כמו שאתם רוצים ולקבל את האור הטבעי של השמש לכל חלק בבית. השמש זזה באופן ניכר בשמיים ואנו נשנה את רמת הפתיחות של הווילונות מספר פעמים ועם מנגנון חשמלי זה לא אמור להטריד אתכם בכלל.

כל עיצוב קיים גם עם המנגנון החשמלי

אם נדמה לכם שעיצוב של וילונות חשמליים מגביל אתכם רק לווילונות גלילה כדאי מאוד שתבדקו את הקטלוגים השונים ותתעדכנו%d7%95%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa במציאות. וילונות חשמליים מגיעים בטווח רחב של סוגים כך שתוכלו לבחור גם וילונות הזזה, וילונות רומאיים, וילונות גלילה, וילונות ורטיקליים ועוד. הסיבה לכך היא שבסך הכול המנגנון די דומה ואם אתם רוצים עיצוב מסוים עם נוחות הפלאים של המנגנון החשמלי, אין סיבה שלא תקבלו אותה. אמנם וילונות גלילה הם המוכרים ביותר אך גם וילון הזזה שנפתח בנגיעה בשלט יכול להיות שלכם.

סגנון כפרי, יוקרתי או צעיר?

לא רק בסוגי הווילונות יש בחירה רחבה אלא גם האווירה שהם אמורים להקנות. כל אחד מאיתנו חולם על בית יוקרתי והווילונות החשמליים יכולים להשתלב נהדר ברעיון הזה. וילונות לבנים וחלקים יכולים להיות מושלמים אך גם דוגמאות נוספות שיתאימו לא חסר. עיצוב חמים ועפרי, עיצוב צעיר עם צבעים יוצאי דופן ועוד רבים אחרים מאפשרים לקהל הרחב לבחור בדיוק את מה שמתאים לו בהתאמה מושלמת ללא פשרות, בעיקר בזכות הביקוש אליהם שהעלה את האפשרויות בשוק.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *