השלמת ריהוט עבור ציבור מבוגר

באדיבות הגיל השלישי- עזרים מיוחדים לגיל ושלישי ולבעלי מוגבלויות

עבור אנשים מבוגרים, יש תופעה רווחת מאד, של היקשרות לריהוט הישן שלהם. לא פעם, מדובר על פריטי ריהוט אשר מלווים אותם כל חייהם. חלק מהם הביאו את פריטי הריהוט הללו מארצות לידתם מחוץ למדינת ישראל, ולא פעם מדובר על רהיטים עתיקים במיוחד. השאלה היא כמובן, מה עושים עם הרהיטים הללו, אשר לעתים מתחילים להתפורר, להישבר ולהיקרע מן הסתם. במקום לטרוח ולקנות מערכת ריהוט חדשה במחירים גבוהים במיוחד, אפשר לפנות לפתרון אחר לגמרי – של השלמת ושחזור רהיטים!

הכל על השירות

  • מה היא השלמת רהיטים? – השלמת רהיטים משמעותה שחזור של רהיט ישן ופגום. מביאים את הרהיט הישן למומחה לשחזורים, אשר מבצע עבודות טיפול, שחזור, ניקיון ונגרות, והוא בעצם מביא לכם את הרהיט החדש והמשופץ כמו חדש.
  • שומרים על המראה – חשבו מאד לציין שעבודות ההשלמה של הרהיטים, לא באות לשנות את הרהיט מקצה לקצה. הכינוי "השלמה" מבהיר לנו היטב מה המטרה – אנחנו מחזירים את הרהיט למראה המקורי שלו, וכך הוא גם שומר על המראה העתיק והייחודי שלו.
  • מתאים לכל רהיט? – בהחלט כן! אפשר לשחזר ספות, כורסאות, שעונים, שולחנות, ספריות, ועוד רהיטים רבים מאד.
  • באיזה נזק? – לא פעם עולה השאלה האם ניתן להשלים ולשחזר גם רהיטים שניזוקו קשות לאורך השנים. ברמה העקרונית – מומחים בתחום יכולים לשחזר גם רהיט עם פגיעה קשה מאד, כל עוד הוא שומר על המבנה הבסיסי שלו והא לא מפורק לחתיכות.

ומה עם העלויות?

אין כל צל של ספק כי היתרון המשמעותי ביותר בהשלמת ושחזור הרהיטים לאנשים מבוגרים, הוא במחיר השירות. שחזור הרהיט הוא זול באופן משמעותי מאשר האפשרות של קניית ריהוט חדש, ואפילו קניית ריהוט יד שניה, וכך אנשים מבוגרים יכולים גם להישאר עם הרהיטים שהם נקשרו אליהם. מדובר על פתרון מעולה, כאשר יש אפשרות גם להובלה ושירות עד ביתו של האדם המבוגר.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *