הדברת טרמיטים כדי לא לפגוע ברהיטים

כשאנחנו חושדים שיש בעיית טרמיטים בבית שלנו, עלינו לבצע הדברה בהקדם האפשרי

טרמיטים הם בעלי חיים מהסוג שעם הימצאותם בבית שלנו אנחנו לא יכולים לעבור לסדר היום. על הנייר, נדמה כאילו הטרמיט כשלעצמו לא יכול לבצע נזק כמו עכבר או חולדה בודדים. ואולם, הנזק שאוכלוסיית טרמיטים שמתרבה ומתפשטת בבית שלנו יכולה לבצע הוא נזק חסר תקדים לעומת כמעט כל סוג אחר של בעל חיים. הטרמיטים מתרבים במהירות והם ניזונים באופן בלעדי מעץ שאותו הם מעכלים במהירות גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, בתים בעלי רהיטי עץ או רצפת עץ הופכים לנתונים בסכנה גדולה מאוד ברגע שבו מתפשטת בעיה של טרמיטים, ונהוג אף לזרוק רהיטים שיש בהם חשד לטרמיטים. בית שכזה גם צריך לבצע הדברת טרמיטים במהירות המרבית, וכעת נבין בדיוק כיצד עובדת ההדברה הזו.הדברת טרמיטים בבית

<<להזמנת הדברה בתל אביב כנסו>>

הדברת טרמיטים כוללת לעתים קרובות קידוח. האם ניתן לבצע אותה גם ללא קידוח?

  • הדברת טרמיטים מתבצעת בתוך הבית על פי רוב עם קידוח אסטרטגי, לאחר איתור מדויק של מיקום לב הקן של הטרמיטים, שם שוכנים המלכה ובן זוגה. בכדי להדביר את קן הטרמיטים צריך קודם כל להדביר אותם, ולאחר מכן לבצע הדברה כללית עם קידוחים במיקומים נוספים. עם זאת, ברור גם שמדובר בשיטה לא אידאלית לבית שלנו – אנחנו מנסים למנוע נזקים בבית ובתוך כך מבצעים נזקים אחרים, וקודחים ברצפה וברהיטים שלנו. האם ניתן לבצע את ההדברה גם ללא קידוח?
  • התשובה לשאלה הזו היא כן. ניתן לבצע את ההדברה ללא קידוח, ואפילו ללא הדברה כימית והכנסה של רעלים לבית שלנו. המפתח לאפשרות הזו טמון בהדברה ביולוגית, עם חיידקים שפוגעים אנושות באוכלוסיית הטרמיטים אך אינם מסוכנים הן לבני אדם והן לחיות בית. כך נוכל לקבל בית נקי מטרמיטים, ללא כימיקלים רעילים וללא חורי מקדחה.

בשביל להתאים את ההדברה האיכותית ביותר והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, פנו לחברה מקצועית בתחום

כמובן שהדברה ביולוגית היא לא תמיד ההדברה היעילה והמתאימה ביותר לכל מקרה של טרמיטים. השורה התחתונה היא שעלינו לפנות לשירות הדברה מקצועי ברגע שבו מתפתחת בעיית טרמיטים, וכך נוכל להתאים את הפתרון האיכותי ביותר של הדברת טרמיטים ולהיפרד מהם במהירות – עם קידוח או לא.

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *