איך לגרום לרהיטים להרגיש שוב חדשים

כשאנו קונים רהיט חדש אנו מכניסים אור חדש לבית, אך לצערנו האור הזה הולך לדעוך עוד ועוד חלוף השנים. הברק יתחיל להיעלם, הצבע יתחיל לדהות והריפוד יתחיל להיקרע, להתלכלך ולהתבלות ככל שהזמן יחלוף. בשלב כלשהו יימאס לכם אך קניית רהיט חדש יכולה מתסכלת וזה הזמן להכיר את הליך חידוש הרהיטים.

מה גורם לרהיטים להתבלות עם השנים?

למרות שקנינו ספת עור יוקרתית, כורסת וינטאג' מיוחדת או ויטרינה מעוצבת, אחרי עשר שנים ככל הנראה הם כבר לא ייראו אותו הדבר. מה שפוגע בספות הוא הזמן אך למעשה הזמן הוא בסך הכול מקום לפגיעות שונות כמו לכלוך שיידבק אל פני הרהיט, קרעים שייוצרו בו, שריטות שיכערו אותו, לחות שתפגע בצבע ובמרקם וכמובן פגיעות נוספות משמעותיות בצירים שלו, בחלקיו המפורזלים או בשלדתו ועוד. אחרי שהרהיט שלכם יהיה במצב כזה תוכלו להחליף אותו או לחדש אותו כאשר הפעולה האחרונה יכולה להיות עדיפה גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת פרמטרים אחרים.

מהו תהליך חידוש רהיטים?

במקום לחפש רהיטים בקריות או בחיפה תוכלו פשוט לשלוח את הרהיטים הישנים שלכם למרפדייה או לבית מלאכה שיחדשו אותם לחלוטין ויעניקו להם מראה חדש. בתהליך החידוש מחליפים להם את הריפודים, מבצעים תיקונים וגם משנים אותם בהתאם לדרישה. החידוש יכול להיות בדיוק באותה צורה שהרהיט נראה לפני שהתבלה והתיישן או להשאיר את במנה שלו ולהחליף את המראה שלו באופן טוטאלי. הכורסה הפשוטה שלכם יכולה להפוך להיות כורסה מעוצבת בעיצוב קפיטונאז', השידה יכולה לשנות את צבעה ולהיות חלקה כמו כשקנית אותה וכסף רב ייחסך.

היטים בקריות, רהיטים מעוצבים

היטים בקריות, רהיטים מעוצבים

מה היתרון בתהליך חידוש רהיטים?

  • העלות של חידוש רהיטים בקריות זול משמעותית מקניית רהיטים חדשים. לצורך השוואה, אם תרצו מערכת ישיבה חדשה לסלון, מערכת חדשה תעלה 5000 שקלים וחידוש המערכת תעלה 3000 שקלים. מדובר על 2000 שקלים של חיסכון ויותר מכך, ניתן להגדיל או לצמצם את המחיר בהתאם לדרישות שלנו ולא לרנות מוצר מוגמר עם תג מחיר קבוע, מה שמשאיר לנו גמישות.
  • בזכות תהליך חידוש הרהיטים אפשר ליצור רהיטים בעיצוב אישי. מחפשים רהיט מסוים ולא מוצאים את הדגם האולטימטיבי עבורכם? תיקחו רהיט מיושן שכבר יש לכם בבית ותגידו לרפד או למחדש הרהיטים בבית המלאכה מה בדיוק אתם רוצים לעשות. כל מה שתגידו לו יישקל בכובד ראש והוא יגיד לכם אם זה אפשרי, ואם כן, כמה זה יעלה. זו הדרך שלכם להתאים בין וריאציות שונות, את חלקן כבר קשה למצוא כמו ריהוט רטרו או וינטאג'.
  • חידוש רהיטים בקריות ובחיפה נותן את האפשרות היקרה מפז, להשאיר את הרהיטים שאנו רגילים אליהם. יש רהיטים שיש לנו ערך אישי עבורם, כמו למשל רהיט שקיבלנו במתנה מאבא או אימא או הכורסה שסבא היה אוהבת לשבת עליה. חידוש רהיטים מאפשר לנו לשמר אותם לאורך זמן ולא להחליף אותם גם כשהם ישנים.

כיצד מחדשים רהיטים?

חידוש רהיטים בקריות או בכל עיר אחרת בארץ חייב להתבצע בהתאם לדרישה של בעליהם. יש אנשים שיהיו מעוניינים בהקניית עיצוב יוקרתי לרהיטים ולכן יש צורך לבצע המרקה של כל חלקי העץ, חידוש הגימורים והחלפה של כל הריפוד. אם יש צורך להחליף את הריפוד יש צורך להחליף גם את הכריות וגם את הציפוי. גם מצב הרהיט משפיע על התהליך: אם יש רגל אחת בשולחן האוכל שכבר לא מצליחה לתמוך בו, יש אפשרות לחבר אותה מחדש או להחליף לחלוטין את כל הרגליים. מידה ויש שריטות יש צורך למלא אותן ולמעשה בסוף התהליך לא יהיה כל רבב ברהיט.

 

קישור מקוצר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *